Zawsze jest jakaś okazja, kiedy można kupić sobie dowolne balony z nadrukiem, dlatego warto wiedzieć gdzie taką firmę znaleźć. Na pewno w naszych okolicach nie będzie nikogo, kto się tym zajmuje profesjonalne. Nie mamy czasu na szukanie takiej firmy, dlatego zastanówmy się nad tym, na co konkretnie postawić. Firma powinna być profesjonalna i z dużym doświadczeniem. Oczywiście inaczej wybieramy balon, które mają być w ilości stu sztuk na nasze urodziny, a inaczej, kiedy zamawiamy dziesięć tysięcy balonów promocyjnych. Te pierwsze nawet, jeśli nie będą super, jakości to nikt tego nie zauważy, ale te drugiej, jeśli będą słabej jakości to firma może mieć z tego powodu problemy. Klienci widzą logo firmy na balonie i słabą jakość identyfikują z nią.

Oznacza to, że wybierając balony z nadrukiem trzeba stawiać na to, co jest najlepsze, a wtedy na pewno będziemy mieć taką ofertę, jaka spełni wszystkie nasze oczekiwania. To dobrze, że dostęp do firmy jest tak łatwe. Można na spokojnie przejrzeć oferty w intrenecie i sprawdzić czy mają dla nas te firmy to, czego szukamy. Nadruk, który jest wykonywany na balonie reklamowym powinien być bardzo trwały. Taki nadruk nie ma prawa się ścierać nawet, jeśli dostanie trochę wody.

Dzisiaj są takiej możliwości, że naprawdę profesjonalna firma jest wstanie dać nam dokładnie taką jakość jaka nas interesuje. Tak naprawdę balony z nadrukiem nie są wcale drogie, a zatem tym bardziej warto postawić na nieco lepszą jakość. Ceny za balony zaczynają się od dwudziestu trzech groszy, a kończą na blisko sześćdziesięciu. Skąd taka rozbieżność? Na wysokość ceny wpływają dwa czynniki. Pierwszy to ilość zamawianych balonów. W przeliczeniu na sztuki to balonów będzie kosztowało o wiele więcej niż dziesięć tysięcy. Drugi czynnik to nadruk. Mamy do wyboru albo nadruk z jednej strony albo nadruk z dwóch stron. Wiadomo, że po obu stronach będzie to kosztowało znacznie więcej. To oznacza ze musimy dobrze się zastanowić, który wariant będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem.